У Кіровограді підвели підсумки конкурсу «Величне свято Великодня» (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25770_1.jpg)
У Кіровоградській міській раді підвели підсумки вже традиційного міського конкурсу серед учнівської молоді міста “Величне свято Великодня”. Конкурс вже вп’яте проводиться у Кіровограді за сприяння управління освіти міської ради. повідомляє сайт міськради.
Відкриваючи урочистості, начальник управління Лариса Костенко наголосила, що метою проведення творчого конкурсу було і залишається виховання у дітей поваги до історії, культури, традицій українського народу і одвічних християнських цінностей.
Конкурс проводився у двох номінаціях: «Пасхальна листівка» та «Великодня писанка».
Всі учасники конкурсу відзначають, що створення власними руками пасхальних листівок та писанок оточило дітей та дорослих. які долучились до цих таїнств, а творчість – це таїнство, дивовижною атмосферою Великоднього свята, радості і тепла родинного кола.
Бо вся наша міська громада - це єдина родина, єдина сім’я кіровоградців, які люблять своє місто, пишаються його історією і творять його сьогодення.
Поважному журі було складно з визначенням переможців, бо на конкурс надійшло 347 чудових робіт із 39 загальноосвітніх і двох позашкільних навчальних закладів, що свідчить - серця дітей відкриті до духовності, до добра, до прекрасного, до мистецтва.
Із теплими словами вітань з найвеличнішим християнським святом Великоднем до учасників урочистостей звернувся і неодмінний учасник оргкомітету конкурсу отець Євгеній (Назаренко) – настоятель Храму Благовіщення Пресвятої Богородиці у Кіровограді.
А потім настав час подарунків. Усі переможці конкурсу в двох номінаціях отримали від організаторів грамоти, цікаву літературу, та солодощі.
Фото Ігоря ФІЛІПЕНКА
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)