У Кіровограді буде встановлена пам’ятна дошка на честь героя АТО Віталія Волкотруба
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26285_1.jpg)
Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради дозволив Кіровоградському обласному навчально-виховному комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв) встановити інформаційну дошку Волкотрубу Віталію Юрійовичу - випускник закладу, учаснику антитерористичної операції.
Молодший сержант, командир відділення спеціального призначення військової частини віталій Волкотруб смертю героя 29 серпня 2014 року під час виходу наших військ з-під Іловайська, неподалік села Новосільське.
Пам’ятна дошка буде встановлена на стіні гімназії-інтернату-школи мистецтв за адресою: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 7 у п’ятницю, 29 травня, під час урочистостей з нагоди останнього дзвоника у закладі освіти.
Своїм рішенням виконком доручив Кіровоградському обласному навчально-виховному комплексу взяти на баланс інформаційну дошку Волкотрубу Віталію Юрійовичу, утримувати її в належному стані, своєчасно проводити ремонт, захищати від пошкодження, руйнування або знищення.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)