У Кіровограді 80 випускників відомчого навчального закладу отримали дипломи про вищу освіту
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25640_1.jpg)
8 квітня з нагоди цьогорічного випуску слухачів у Кіровоградському відділенні навчально-наукового інституту заочного навчання Національної академії внутрішніх справ відбулися урочистості.
Вітання на адресу випускників надійшли телеграмою від ректора НАВС генерал-майора міліції Володимира Чернєя. Із закінченням навчання особисто випускників привітали і представники керівництва УМВС в області.
Т.в.о. заступника начальника Управління підполковник міліції Сергій Ушинський, звертаючись до присутніх, побажав успіхів та нових здобутків у роботі. Також наголосив на критеріях фахової підготовки працівників міліції, зважаючи на процес реформи ОВС.
- Правоохоронна система України проходить реформування. Відповідно до світових і європейських стандартів, вимоги до кваліфікації працівників органів внутрішніх справ також зростають. Бажаю вам гідно продовжити службу, застосовуючи набутті знання в щоденній практичній діяльності, - зазначив Сергій Сергійович.
Начальник Кіровоградського відділення вишу полковник міліції Володимир Дубівка також звернувся до випускників з напутніми словами і побажав правоохоронцям постійно підвищувати власний професійний рівень.
- Вітаю вас з успішним завершенням навчання. Закликаю не зупинятися на досягнутому і надалі поглиблювати свої знання, допомагати у цьому колегам, - побажав Володимир Володимирович.
Урочиста мить, на яку з нетерпінням чекали усі присутні, закінчилася врученням випускникам дипломів бакалавра Національної академії внутрішніх справ.
СЗГ УМВС України в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)