У Кіровоград прийшла шахова весна

Квітень 06, 2015 | Новини | Переглядів: 1179 | Коментарі: 0

Упродовж двох днів, 4-5 квітня, в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Д.І.Чижевського тривали міські змагання з шахів «Весна 2015», присвячені Міжнародному Дню Спорту заради Розвитку та Миру.

У турнірі взяли участь 26 шахістів. Серед наймолодших учасників (6-7 років) перше місце завоював Максим Грушовий. Срібну медаль виборов Іван Кравчук. Третім став Ярослав Петринський. У змаганнях дітей 8-10 років переміг Максим Пемаков. На другому місці - Михайло Таран. Бронзову медаль виборов Володимир Шинкар. Серед шахістів до 14 років перемогу святкував Роман Кузенний. Срібну нагороду завоював Ернест Гончаров. Третє місце посів Філіп Редькін.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.