У Голованівському районі у будівлі пожежно-рятувального підрозділу здійснено ремонт
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45756_1.jpg)
Модернізація оснащення, пожежно-рятувальної техніки, новий сучасний бойовий одяг та забезпечення можливості належного виконання рятувальниками завдань за призначенням – одне з першочергових завдань, що стоїть перед керівництвом Управління ДСНС в області.
З огляду на це начальником Управління полковником служби цивільного захисту Віталієм Миронюком особисто контролюється питання максимального розвитку матеріально-технічної бази підпорядкованих підрозділів.
Так, з метою організації належних умов несення служби особовим складом у будівлі 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Голованівська здійснено закупівлю комплектів офісних меблів та проведено ремонт службових приміщень.
Слід зазначити, що робота в цьому напрямку здійснюється в усіх підпорядкованих підрозділах Управління ДСНС в області.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)