У двох територіальних органах поліції Кіровоградщини представили нових керівників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34976_1.jpg)
Знам’янський відділ очолив підполковник поліції Ігор Прохніцький, тимчасово виконуючим обов’язки начальника Кіровоградського районного відділення призначено майора поліції Віталія Ноженка.
Представлення відбулися за участі особового складу підрозділів, представників судових і правоохоронних структур, міського та районного керівництва.
Робочу нараду у Знам’янці провів заступник начальника поліції області Дмитро Ткачонок. Побажав новому керівнику успіхів у роботі, налагодження подальшої співпраці з громадськістю, органами місцевого самоврядування, колегами з силових відомств.
Присутні привітали Ігоря Прохніцького з призначенням на посаду і висловили сподівання на активну та плідну взаємодію у щоденній діяльності.
Також під час заходу від імені керівництва обласного главку Дмитро Георгійович вручив Подяки міському голові Сергію Філіпенку та голові райдержадміністрації Олександру Лукашову за співпрацю і надання дієвої допомоги у роботі поліцейських.
Цього ж дня начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в області Андрій Човпан представив колективу Кіровоградського районного відділення поліції т.в.о. начальника підрозділу Віталія Ноженка та виконуючого обов’язки заступника начальника відділення – майора поліції Валерія Паливоду.
Звертаючись до новопризначених керівників та особового складу Андрій Григорович побажав, аби їх колектив діяв злагоджено і результативно, мав підтримку та сприяння у роботі як від населення, так і від представників органів місцевої влади.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)