Цікавий та корисний захід відбувся в ДЮК Чайка
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6954_1.jpg)
У дитячо-юнацькому клубі «Чайка» відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради було проведено усний журнал: «Державна символіка України, її історичне походження. Символіка міста Кіровограда».
Приміщення у якому проводився захід, було прибрано символами України та міста Кіровограда - рушниками, калиною, колоссям жита та дитячими малюнками з символікою України та Кіровограда.
У формі казки пройшла перша сторінка журналу: діти разом з ведучою говорили про герб, прапор та гімн України. Друга сторінка присвячувалась символіці м. Кіровограда, а третя – цікава вікторина. Переможці отримали призи.
Також на цьому заході було підбито підсумки конкурсу малюнків «Наші символи». Переможці конкурсу отримали грамоти від ДЮК “Чайка“ і солодкі призи від депутата міської ради Волкова І.В.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)