Тролейбуси у Кіровограді працюватимуть у звичному режимі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31064_1.jpg)
Електротранспорт у Кіровограді із 26 квітня повертається до комунальної власності. Пасажирські перевезення тролейбусами буде забезпечувати комунальне підприємство “Електротранс”.
Тролейбусне сполучення в обласному центрі не зупиниться ні на день, запевнив міський голова Андрій Райкович під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради сьогодні, 25 квітня.
- Усі юридичні і технічні питання повернення тролейбусного парку в комунальну власність урегульовані, - наголосив очільник міста. –
Показником роботи нового підприємства стане єдиний критерій – наявність достатньої кількості тролейбусів на маршрутах і їх рух за графіком, зручним для пасажирів.
Транспортна реформа у Кіровограді продовжуватиметься у повній відповідності до передвиборчої програми міського голови, відзначив Андрій Райкович. Це значить, що головним транспортом у місті буде електричний, над оновленням парку якого сьогодні активно працюють профільні виконавчі органи, і великомісткі автобуси.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)