Ток- шоу «Ми» : «Шкільні внески. Куди ідуть батьківські гроші?»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10222_1.jpg)
У травні в школах готуються не тільки до підсумкових контрольних робіт та закінчення навчального року. Йде активна підготовка до ремонтів - головно збирають батьківські внески. Із розрахунку на одного кіровоградського школяра ця сума внеску може коливатись від 150 до 500 гривень (принаймні такою інформацією володіє редакція ).
Гості в студії : освітяни , батьки і посадовці говоритимуть про прозорість використання батьківські гроші і спробують переконати - освіта в Україні безкоштовна.
Ток- шоу «Ми» сьогодні о 19.45 на каналі "Кіровоград"
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)