Спочатку кіровоградці повинні отримати дозвіл, а потім встановлювати автономне опалення
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32003_1.jpg)
Про це сьогодні, 5 липня, під час апаратної наради повідомив міський голова Кіровограда Андрій Райкович.
- Спочатку людина повинна отримати дозвіл, а потім встановлювати автономне опалення. Не можна, щоб компанії, що займаються «автономками» спекулювали. Як раніше, коли спочатку встановлювали людині автономне опалення, а потім, заднім числом видавали документи. Зараз цього не буде. Важливо діяти відповідно до законодавства. Втім в цьому процесі важливо враховувати ще й позицію тих, хто не може встановити «автономку».
За словами спеціалістів, мешканці багатоповерхівок, які перейшли на автономне опалення, збільшують ціну на тепло для тих, хто лишився з централізованим. Ще одна проблема, що виникла в місті, після масового підключення «автономок» - розбалансування тепломережі Кіровограда. Наразі наше місто – має перше місце в Україні по розбалансуванню систем теплозабезпечення.
- Для будинків процес відключення від централізованого опалення може мати серйозні наслідки. Адже отоплюються не лише квартири людей, а й сходові клітини, підвали, горища. Якщо ми продовжимо розбивати теплопостачання – взимку матимемо серйозні проблеми – наголосив міський голова – адже маємо ще й школи, дитячі садочки та мед заклади, які опалюються від централізованого опалення. Нам треба дбати про роботу тепло генеруючих підприємств вже сьогодні – сказав Андрій Райкович.
Для того, щоб видача дозволів на автономне опалення відбувалась лише в законний спосіб заявки на отримання дозволів розглядає спеціальна міжвідомча комісія міської ради. Міська влада діє в межах повноважень та спосіб, що передбачені Конституцією і законами України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)