Співробітники УСБУ в Кіровоградській області на День знань побували у своїх підшефних (фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11686_1.jpg)
Вже кілька років співробітники Управління СБ України в Кіровоградській області опікуються Кіровоградською спеціальною загальноосвітньою школою-дошкільним навчальним закладом №1 та Новомиргородською загальноосвітньою спеціальною школою-інтернатом.
За доброю традицією на урочисту першовересневу лінійку шефи привезли дітям обмеженими фізичними можливостями цукерки, морозиво та забезпечили школу витратними матеріалами для комп’ютерної техніки.
Під час шкільних канікул доброчинники надали допомогу підшефним у підготовці до нового навчального року. В п’ятнадцятьох класних кімнатах та дошкільних групах було встановлено нові сучасні шкільні дошки та корпусні меблі. Новими ліжками з ортопедичними матрацами обладнано спальну кімнату
Благодійники сподіваються, що їхня підтримка дозволить дітям краще адаптуватися у сучасному світі, обрати свій життєвий шлях, проявити творчі здібності.
Прес-центр СБ України
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)