Сільський голова заподіяв збитків державі на 72 тисячі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10299_1.jpg)
Прокуратурою Олександрівського району закінчено досудове слідство у кримінальній справі відносно колишнього Несватівського сільського голови за обвинуваченням у скоєнні ним злочину передбаченого ч.1 ст.365
(Перевищення влади або службових повноважень) КК України. Про це Інтернет-виданню «FOTOINFORM» повідомили у прес-службі прокуратури області
Про це повідомив прокурор Олександрівського району Віктор Апостолов.
Всупереч рішенню сесії сільської ради (щодо продажу житлового будинку на аукціоні), сільський голова одноосібно надав цей будинок у безоплатне користування громадянину П. та видав йому свідоцтво про право власності на житло. Результатом протиправних дій посадовця стало заподіяння збитків інтересам держави в особі Несватівської сільської ради, до бюджету якої не надійшло 72 тис. грн.
Наразі вказану кримінальну справу з обвинувальним висновком направлено до Олександрівського районного суду для розгляду по суті.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)