Школярі з Кіровограда відзначились на Всеукраїнському бізнес-турнірі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30979_1.jpg)
П’ятеро школярів з міста Кіровограда увійшли до топової двадцятки на ІІІ Всеукраїнському бізнес-турнірі для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016».
Всього в турнірі взяли участь 2,5 тисячі учасників зі всієї країни. Тривав він з 15 лютого по 9 квітня.
Його мета - навчити школярів основам ведення бізнесу. Учасники мали унікальну можливість набути навички управління компаніями з використанням програми бізнес-симуляції ViAL+.
Партнером конкурсу, на етапі відбору учасників у Кіровограді, виступила Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата. Не залишились наші учасники без підтримки і на заключному – Всеукраїнському етапі.
Нагородження переможців турніру відбулося 16 квітня в Міністерстві освіти і науки України. Учасники з Кіровограда перевищили всі очікування: п’ятеро наших юних земляків потрапили до двадцятки кращих.
Учень ЗОШ № 4 м. Кіровограда Денис Котов посів друге місце. Ще одному представнику четвертої школи Володимиру Євчику не вистачило зовсім трохи залікових балів, аби «взяти бронзу», то ж Володимир поступився третім місцем учаснику з Києва.
Окрім представників ЗОШ № 4, фіналістами турніру стали кіровоградці Олексій Володін з комунального закладу «Педагогічний ліцей», Михайло Гонтаренко та Олександр Ліщенко з НВО № 19.
Фіналісти і переможці отримали призи і заохочення від організаторів і спонсорів турніру, зокрема, сертифікати на навчання у Лондонській школі бізнесу та фінансів і в одному з канадських коледжів.
Крім того, за вагомий внесок в організацію турніру подяками відзначили президента Кіровоградської РТПП Ірину Саєнко та начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Ларису Костенко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)