Сергій Кузьменко продовжує виконувати свої повноваження на Кіровоградщині
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48269_1.jpg)
"Два дні тому ми завершили виборчий процес і обрали нового Президента України. Хочу побажати усім жителям області і України загалом, щоб справдилися ті надії, які вони покладали, обираючи нового Главу держави", - зазначив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко на позачерговій засіданні депутатів обласної ради.
Звертаючись до керівників територій, він нагадав, що голова ОДА призначається на період виконання повноважень Президента, та окреслив порядок роботи у найближчий час. "Новий Президент України виконає свої конституційні повноваження і призначить нового голову облдержадміністрації. Обіцяю, що прийду на представлення і особисто побажаю новому керівнику успіхів у виконанні його повноважень. Усі букви закону на Кіровоградщині виконуватимуся і надалі, зокрема і в питаннях передачі державної влади", - підкреслив Сергій Кузьменко. Голова облдержадміністрації закликав голів райдержадміністрацій продовжувати добросовісно виконувати свої посадові обов'язки і служити громадам до призначення нових очільників.
"Ми пропрацювали разом непрості п’ять років. У час війни, коли доводилося захищати державу, ми активно розбудовували нашу Україну і нашу Кіровоградщину", - підкреслив Сергій Кузьменко.
Депутатів облради керівник ОДА закликав ухвалити на засіданні важливі бюджетні рішення стосовно фінансування низки об’єктів та проектів охорони здоров'я, а також будівництва і ремонту доріг. "Будемо продовжувати свою роботу і працювати на країну. Прошу вас виконувати свої повноваження, передбачені Конституцією і законами України", - наголосив Сергій Кузьменко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)