Рятувальники у Кропивницькому долучилися до вшанування загиблих захисників (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60667_1.jpg)
Кропивницька громада на чолі з керівництвом області і міста зібралася на центральному майдані обласного центру, аби вшанувати пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави
Поряд з представниками інших силових відомств області рятувальники долучилися до жалобної церемонії біля меморіальної композиції «Дзвони пам’яті» на площі Героїв майдану. Присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв України хвилиною мовчання та пов’язали жовто-блакитні стрічки з їх іменами до меморіальної композиції.
На меморіальному комплексі “Фортечні вали” цього дня відбулися панахида за загиблими та покладання квітів до Алеї слави.
Разом з іншими учасниками заходу рятувальники віддали належне пам’яті славних героїв новітньої історії України, поклавши квіти на Алеях почесних поховань на Рівнянському та Далекосхідному кладовищах.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)