Рятувальники Кіровоградщини привітали старших колег із Днем ветерана
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45717_1.jpg)
1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
З цієї нагоди під час оперативної наради начальник Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк урочисто привітав із Днем ветерана усіх, хто віддав десятки років свого життя Службі порятунку.
«Наші ветерани – це люди, які мають безцінне багатство – досвід, знання та мудрість. Кожен з них зробив свій внесок у закладання основ кодексу Служби порятунку – служити людям та громаді. Дякуємо за вашу працю!» - зазначив Віталій Миронюк.
Крім того, за бездоганну службу та відданість Батьківщині, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення 60-річчного ювілею начальник Управління вручив Грамоту Управління ДСНС в області начальнику центру забезпечення діяльності Управління Миколі Корнієнку.
Урочисті заходи відбулись також в усіх підпорядкованих підрозділах Кіровоградської області.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)