Розбійний напад в обласному центрі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10765_1.jpg)
До Кіровського відділу міліції із заявою про пограбування звернувся 23-річний місцевий житель.
Про це Інтернет-виданню «FOTOINFORM» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області
Чоловік повідомив, що на одній із вулиць обласного центру знайомий, якого він знав лише ім’я, із погрозою застосування фізичної сили відкрито заволодів його грошима у сумі 600 гривень. За підозрою у скоєнні цього злочину працівники батальйону патрульної служби затримали 26-річного раніше судимого кіровоградця. За цим фактом порушено кримінальну справу. Частину викрадених коштів вилучено.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)