Продовження роботи восьмої сесії міської ради Кропивницького заплановане на наступний тиждень
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35702_1.jpg)
Друге засідання восьмої сесії міської ради Кропивницького має відбутися наступного тижня. Про це повідомив секретар міської ради Андрій Табалов під час апаратної наради сьогодні, 6 березня.
За час, що пройшов від початку роботи восьмої сесії, процедуру оприлюднення на офіційному сайті пройшли ще низка важливих для громади проектів рішень. Тож на наступне сесійне засідання буде внесено вже не сто, а понад двісті питань, відзначив Андрій Табалов.
У той же час, міський голова Андрій Райкович під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради наголосив на непрпустимості зривів засідань міської ради у сьогоднішній ситуації. На думку очільника міста, це призволить до суттєвого затягування з вирішенням нагальних проблем в обласному центрі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)