Працівники Кіровоградські лікарні швидкої допомоги отримують свою зарплату з пластикових карт
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16330_1.jpg)
Більше 800 Кіровоградських медиків комунального закладу «Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги» відтепер отримують свою зарплату з пластикових карт ПриватБанку.
Працівникам цього закладу не потрібно приходити в бухгалтерію для отримання заробітної плати, відтепер для їхніх грошей - завжди зелене світло, і отримують вони їх по-швидкій - миттєво та без перешкод. Зняти готівку вони зможуть у будь-якому куточку України в будь-який час доби, адже банкомати та відділення ПриватБанку є скрізь, до того ж ПриватБанк відмінив комісію за зняття готівки в банкоматах усіх інших банків.
Сьогодні керівники бюджетних установ впевнено роблять вибір на користь ПриватБанку, оскільки банк пропонує зарахування коштів на зарплатні карти працівників в режимі онлайн, тобто кошти зараховуються на карту протягом 30 хвилин. Працівники отримують свої гроші вчасно і швидко, без будь-яких затримок. Тільки ПриватБанк пропонує безкоштовну послугу – авансове зарахування. До того ж зарплатний проект від ПриватБанку – це не лише гнучкі тарифи і онлайн-допомога бухгалтеру, але й соціальний пакет для працівників підприємства. Із зарплатною картою клієнт отримує: карту «Універсальну», підключення до інтернет-банку Приват24 - для дистанційного банківського обслуговування, регулярні платежі, платіж за безкоштовним телефоном 3700, SMS-банкінг, SMS-банкінг для смартфонів, екстрені гроші, можливість заробити з допомогою «Бонус Плюс», оформлення додаткових карток для себе та членів родини.
«Для наших клієнтів, які користуються картою «Універсальна» банк надає ряд універсальних можливостей — від встановлення кредитного ліміту до 5 середньомісячних окладів, з пільговим періодом 55 днів ( якщо ви погашаєте кредит до 55 днів, банк не нараховує вам ні відсотків, ні комісій), - говорить Раїса Килимниченко, заступник директора - керівник направлення з надання послуг бюджетним організаціям. - Карта надає можливість отримувати не тільки бонуси та 10% нарахувань на остаток власних коштів, але й підключити інтернет-банк Приват24, з яким можливий цілодобовий доступ до ваших рахунків з домашнього комп’ютера, планшета або смартфона який, та перекласти всі свої платежі на плечі банку, замовивши послугу — регулярні платежі,. Унікальною послугою є зняття коштів без карти - якщо Ви забули або зламали карту – завжди можна отримати гроші в банкоматі».
На сьогодні Кіровоградська філія ПриватБанку обслуговує більше 51% бюджетних організацій та установ. Майже 50 000 працівників бюджетних установ регіону отримують зарплатню на пластикову картку ПриватБанку.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)