Під постійною опікою Олександрійської міської ради
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8105_1.jpg)
За дорученням міського голови С.Цапюка 12 січня 2012 року перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.Давиденко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.Чумак відвідали Кіровоградський дитячий будинок.
Зараз там знаходяться четверо маленьких олександрійців: три хлопчика та дівчинка. Ці діти перебувають під постійною опікою з боку керівництва Олександрійської міської ради. Людмила Вадимівна та Ольга Миколаївна привезли з собою необхідні продукти харчування, фрукти та солодощі.
Під час спілкування з керівництвом дитячого будинку була вивчена першочергова потреба малят і у найближчий час вони будуть забезпеченні всім необхідним, завдяки спонсорській допомозі від Олександрійської міської організації Партії регіонів, керівником якої є Л.В.Давиденко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)