Олександр Саінсус проведе робочу зустріч з представниками німецької компанії B. Braun Avitum AG
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8403_1.jpg)
1 лютого 2012 року о 15.00 відбудеться зустріч міського голови Олександра Саінсуса з представниками німецької компанії "B. Braun Avitum AG", яка займається постачанням обладнання для проведення гемодіалізу.
В ході попереднього візиту, який відбувся 19 січня цього року, представники фірми відвідали ряд лікувально-профілактичних закладів комунальної власності міста з метою вивчення можливості розміщення відділення гемодіалізу для жителів міста, хворих на хронічну ниркову недостатність ІІІ – ІY стадій.
Під час сьогоднішньої зустрічі планується розгляд інвестиційних проектів можливої співпраці між німецькою фірмою та Кіровоградською міською радою з відкриття відділення гемодіалізу на базі інфекційного відділення інтенсивної терапії комунального закладу "Центральна міська лікарня м. Кіровограда".
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)