Один чоловік згорів другого вдалося врятувати

Січень 10, 2012 | Новини | Переглядів: 1108 | Коментарі: 0

У Кіровограді у квартирі п’ятиповерхівки під час пожежі виявлено тіло 40-річного господаря. Пожежа виникла через необережність чоловіка під час паління. Про це Інтернет-виданню  «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області

З цієї ж причини по вулиці Пацаєва в Кіровограді виникла пожежа в квартирі п’ятиповерхівки, що належить 71-річному пенсіонеру. Господар не постраждав. 


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.




Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool