МОЗ повідомляє: 15 липня (станом на 9:00) в Україні 55 607 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1427 летальних, 28 131 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 836 нових випадків. Загалом проведено 827157 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 977 пацієнтів.

Новим Митним кодексом запроваджено таку нову форму митного контролю, як пост-аудит

Июнь 30, 2012 | Новини | Просмотров: 2163 | Комментариев: 0

Основною ідеєю нової редакції Митного кодексу України є спрощення митних процедур, скорочення термінів митного оформлення та зміщення митного контролю на етап пост-аудиту.

Митний пост-аудит є порівняно новою формою митного контролю в нашій державі. Проте, давно використовується митними системами розвинених країн. А тому, переорієнтація формату від тотального митного контролю до митного пост-аудиту є необхідною вимогою сьогодення.
Однією з найбільших новацій в новому Митному кодексі України є поява правових норм, які регламентують проведення митними органами такої форми митного контролю як документальна перевірка.
Зазначена форма митного контролю не є новою. У Митному кодексі 2002 року існувала подібна форма митного контролю і мала назву «перевірка системи звітності та обліку товарів, що переміщуються через митний кордон України, а також достовірності, повноти нарахування та сплати податків і зборів які відповідно до законів справляються при переміщення товарів через митний кордон України».
В новому Митному кодексі згідно ст. 345 така форма митного контролю як документальна перевірка - це сукупність заходів, за допомогою яких митні органи переконуються у правильності заповнення митних декларацій, декларацій митної вартості та в достовірності зазначених у них даних, законності ввезення (пересилання) товарів на митну територію України, вивезення (пересилання) товарів за межі митної території України, а також своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати митних платежів. Слід сказати, що дане визначення є більш чітким і зрозумілим.
Крім того, новим Кодексом закріплені положення щодо здійснення митними органами пост-аудит контролю, які на даний час не визначені на нормативному рівні, а саме:
- перелік питань, перевірка яких відноситься до компетенції митних органів,
- тривалість проведення перевірок,
- підстави для продовження перевірки,
- перелік матеріалів, які можуть бути використані для підготовки висновків за результатами перевірок,
- регламентовано порядок проведення зустрічних звірок.
Частиною 3 ст.345 чітко визначено перелік питань, перевірка яких відноситься до компетенції митних органів під час проведення документальних перевірок, а саме:
1) правильність визначення бази оподаткування, своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати митних платежів;
2) обґрунтованість та законність надання (отримання) пільг і звільнення від оподаткування;
3) правильність класифікації згідно з УКТ ЗЕД товарів, щодо яких проведено митне оформлення;
4) відповідність фактичного використання переміщених через митний кордон України товарів заявленій меті такого переміщення та відповідність фінансових і бухгалтерських документів, звітів, договорів (контрактів), калькуляцій, інших документів підприємства, що перевіряється, інформації, зазначеній у митній декларації та декларації митної вартості, за якими проведено митне оформлення товарів у відповідному митному режимі;
5) законність переміщення товарів через митний кордон України.
Новим Митним кодексом визначені види документальних перевірок, які можуть бути виїзними (плановими або позаплановими) та невиїзними.

Прес-служба Кіровоградської митниці
 

Будь в курсі найсвіжіших і актуальних новин в місті Кропивницький! Підписуйся на наш канал в YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook. Для зручності завантажуй наш безкоштовний мобільний додаток - Аndroid
Комментарии для сайта CackleLinux Хостинг от HostPro Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений