Нове призначення у міськраді
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10359_1.jpg)
Головне управління житлово – комунального господарства міської ради очолив Cергій Коваленко.
Відповідно до розпорядження міського голови Олександра Саінсуса в.о. начальника Головного управління житлово-комунального господарства призначено Коваленка Сергія Миколайовича, який до цього очолював управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.
Олександр Саінсус назвав таке призначення посиленням одного з найскладніших напрямків діяльності міської влади, де сьогодні реалізуються масштабні реформи. Міський голова привітав Сергія Коваленка з призначенням та попередив, що підтримку він відчуватиме, але й планка вимог буде піднята на належну висоту.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)