На прийом до заступника міського голови звернулося 13 кіровоградців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29971_1.jpg)
У Кіровоградській міській раді відбувся прийом з особистих питань заступником міського голови Олександром Грабенком.
На прийом до посадовця звернулися 13 кіровоградців, серед яких троє військовослужбовців, четверо пенсіонерів, за категорями – троє підприємців, троє учасників бойових дій та інвалід першої групи.
Заявники порушили перед заступником міського голови питання виділення земельних ділянок у власність для будівництва житлових будинків учасникам АТО, приватизації земельних ділянок, землевпорядкування, видачі дозволів на будівництво, підтримки в організації соціальної реклами, незаконного будівництва.
За результатами розгляду заяв Олександр Грабенко дав доручення відповідним виконавчим органам міської ради. Усі порушені питання взяті на контроль.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)