На Кіровоградщину прибув ще один потяг із переселенцями з Донбасу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58125_1.jpg)
Сьогодні волонтери, представники влади, медики та рятувальники зустрічали черговий евакуаційний потяг із жителями Донеччини.
Рятувальники (серед яких обов’язково присутні психологи) ГУ ДСНС в області допомагали перенести речі і домашніх улюбленців, дістатись автомобіля швидкої допомоги, пересісти в автобус або влаштуватись із немовлям у наметі для відпочинку. Серед евакуйованих, традиційно, багато дітей, жінок, людей похилого віку. Частина людей - з обмеженими фізичними можливостями. Багато хворих і просто виснажених тривалою дорогою і подіями, які змусили в неї вирушити.
Працівники пожежно-рятувальної служби також пропонували прибулим чай та перекус. А психологи Служби порятунку, які мають практичний досвід роботи із постраждалими, допомагають із психо-емоційним розвантаженням. Далі донеччан організовано перевезуть і влаштують у місцях тривалого проживання, визначених обласною адміністрацією.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)