На Кіровоградщину прибув ще один евакуаційний потяг з Донеччини (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58046_1.jpg)
Вночі 5 серпня Олександрійською районною військовою адміністрацією та Петрівською селищною радою організовано зустріч майже двохсот вимушених переселенців з Донеччини, які прибули Кіровоградщину покровським потягом. Серед них – жінки, діти, люди похилого віку та особи з інвалідністю.
На залізничному вокзалі для евакуйованих особовий склад 2 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Кіровоградській області встановили три намети, у яких люди могли відпочити з дороги, отримати медичну допомогу, перекусити. Також рятувальники потурбувались про встановлення польової кухні, допомагали перенести речі, транспортували людей з обмеженими фізичними можливостями. У кого була така потреба, безпосередньо на вокзалі могли отримати психологічну допомогу – тут працювали 2 психологи Головного управління. Також тут пригощали гарячим чаєм з польової кухні. Донеччан розмістили у комунальних закладах Петрівської селищної ради.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)