На Кіровоградщині тривають рейди у місцях масової риболовлі (фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_13393_1.jpg)
На Кіровоградщині суттєво потеплішало і льодовий покрив на водоймах області почав стрімко танути.
Та, як не дивно, це не зупиняє любителів підльодного лову. Аби посидіти з вудкою на кризі у спробах зловити якомога більшу здобич, чоловіки часто нехтують елементарними правилами безпечної поведінки на льоду. У цьому змогли переконатися працівники Територіального управління МНС та Управління Держтехногенбезпеки в області, які саме у ці дні проводять рейди по ставках та річках. Метою заходу є роз’яснення рибалкам правил безпеки на льоду, а також попередження про можливі загрози, які можуть їх спіткати під час риболовлі. По ходу бесіди фахівці роздавали застережні листівки з правилами поведінки на кризі. Така робота суттєво зменшує кількість нещасних випадків на замерзлих водоймах, тому що як кажуть у народі: «Попереджений – значить озброєний».
Будьте уважними, прислухайтеся до наших порад та хай вам щастить!
Територіальне управління МНС та Управління Держтехногенбезпеки в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)