На Кіровоградщині знищили дві небезпечні знахідки часів Другої світової війни
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48357_1.jpg)
3 травня сапери групи піротехнічних робіт АРЗСП Управління ДСНС у Кіровоградській області знищили 2 боєприпаси часів Другої світової війни, що були виявлені під час земляних робіт: 1 артилерійській снаряд калібру 203 мм – у с. Новогригорівка Перша та 1 артилерійській снаряд калібру 76 мм – у с. Суходільське Долинського району.
Шановні громадяни! Повсякчас існує ймовірність виявити вибухонебезпечний предмет, що, пролежавши багато років у землі, не втратив своєї руйнівної сили. Головне правило у такому випадку: не чіпати! Викличте рятувальників та зачекайте їх неподалік від місця знахідки.
У ДСНС України у Кровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)