На Кіровоградщині жінка виявила на присадибній ділянці боєприпаси
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28130_1.jpg)
1 жовтня опівдні до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення у смт Новоархангельськ предметів, схожих на вибухонебезпечні.
Телефонувала господарка домоволодіння, яка під час роботи на присадибній ділянці виявила декілька боєприпасів. Отримавши повідомлення, на місце події прибули сапери групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області. Фахівці встановили, що виявлені знахідки належать до періоду Другої світової війни. Після ретельного обстеження з місця події вилучили 12 мінометних мін та 2 артснаряди, які передали під охорону працівникам міліції. 2 жовтня, з настанням світлої пори доби, боєприпаси транспортували до підривного майданчика та знищили.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)