На Кіровоградщині запрацював музейно-театральний простір (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62370_1.jpg)
На Кіровоградщині на території заповідника-музею Івана Тобілевича “Хутір Надія” відкрили музейно-театральний простір та презентували нову концепцію роботи музею.
У просторі обладнали конференц-залу та музейні кімнати, у яких періодично оновлюватимуть експозиції.
Директор Центральноукраїнського обласного музею Борис Шевченко зазначив, що рішення про створення оновленої концепції роботи музею виникло через бажання збільшити кількість туристів, які до того ж мало знають про подібні локації в області. Оновленим гаслом заповідника-музею стали такі слова: “Хутір Надія” – це місце, де славетна історія поєднується з чарівною природою”, тут поєднуватимуть традиції та сучасність.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)