На Кіровоградщині закликають не ігнорувати сигнал повітряної тривоги (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58158_1.jpg)
22 серпня співробітники місцевих підрозділів Кропивницького районного управління ГУ ДСНС у Кіровоградській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з жителями населених пунктів Бобринецької, Гурівської та Компаніївської територіальних громад.
Спілкуючись з громадянами, рятувальники, у першу чергу, переконували не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а діяти згідно з рекомендаціями фахівців з цивільного захисту.
Також людям розповіли про вибухові властивості різних боєприпасів та нагадали алгоритм дій при їх виявленні: головною порадою було - не чіпати і негайно повідомляти про небезпечну знахідку до Служби порятунку за номером «101» або до поліції – за номером «102».
Під час роз’яснювальної роботи торкнулися також питання безпеки на водних об’єктах, запобігання пожежам у побуті та в екосистемі та закликали подбати про безпеку дітей. Усім співрозмовникам було вручено листівки із застереженнями.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)