На Кіровоградщині врятували корову
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25609_1.jpg)
6 квітня о 17:06 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від жительки с. Олександрівка Долинського району.
Жінка повідомила, що її корова провалилася до ями. Як з’ясувалося, на зворотньому шляху з пасовища корова пила воду біля заболоченої ділянки ставка та раптово провалилася туди. Коли ж жінка збагнула, що дістати її самостійно не вдасться, звернулася до пожежно-рятувальної служби. На місце події прибуло одне відділення чергового караулу ДПРЧ-20 Управління ДСНС в області. Корову, що важить близько 500 кг, обв’язали пожежними рукавами та почали витягувати. Доволі швидко її вдалося звільнити з пастки, тож вдячна господарка вже за декілька хвилин змогла відвести «годувальницю» з пасовища.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)