На Кіровоградщині військовослужбовців ЗСУ та Нацгвардії нагородили обласними відзнаками (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58164_1.jpg)
Військовослужбовцям Збройних сил України, Національної гвардії та обласного територіального центру комплектування й соціальної підтримки голова обласної ради Сергій Шульга вручив обласні відзнаки з нагоди Дня Державного Прапора України сьогодні, 23 серпня.
Захисникам вручили «Честь і слава Кіровоградщини», «За заслуги» ІІ ступеня, «За мужність і відвагу» та Почесні грамоти облдержадміністрації й обласної ради.
У ході урочистостей керівництво області спільно з військовими, волонтерами та містянами поклали квіти до Алеї слави і Вічного вогню Меморіального комплексу «Фортечні вали» та вшанували пам’ять загиблих героїв у війні з росією хвилиною мовчання.
Як уже повідомлялося, президія обласної ради одноголосно підтримала рішення про удостоєння військової частини відзнакою «Честь і слава Кіровоградщини».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)