На Кіровоградщині відкрили ще один клас безпеки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59392_1.jpg)
1 березня фахівці Служби порятунку вирушили до смт Новгородка, де на них чекали вихованці ліцею №1, щоб разом відсвяткувати таку важливу для громади подію.
Фото Ігоря Філіпенка.
Розпочався захід з презентації новоствореного Класу безпеки. Там у чотирьох локаціях, які детально продумані та яскраво оформлені, розміщені навчальні матеріали з питань пожежної та мінної безпеки, надання домедичної допомоги та куточок для наймолодших здобувачів освіти. Їх наповнення здійснювалося з урахуванням вікових особливостей учнів та специфіки пізнавальних інтересів дітей. Головне завдання, яке було поставлено під час розробки проєкту Класу безпеки, - аби знання засвоювалися легко, а сам процес навчання був швидким та цікавим. І тут виконавці справилися на відмінно, адже оцінювали результати їх роботи найвибагливіші критики - наймолодші відвідувачі. Саме вони і виявили бажання запросити рятувальників у гості.
Тож, перший урок безпеки у новому класі виявився насиченим. Пригадали сьогодні правила пожежної безпеки та вчилися організовано евакуюватися у разі виникнення загорання у приміщенні. Дізналися учасники заходу про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Разом з психологом вчилися долати страхи та боротися зі стресом в екстремальних ситуаціях.
Свято безпеки пройшло в атмосфері позитиву та емоційного піднесення, адже в такий спосіб знання засвоюються набагато краще.
Веселі та пізнавальні ігри, загадки та ребуси на тематику безпеки, спілкування з рятувальниками та фотосесія з героями без зброї у справжньому бойовому одязі українських пожежних та саперів не залишили байдужим жодного учасника заходу.
Свято дійсно вдалося, а свідченням того є усміхнені і щасливі дитячі обличчя від отриманих вражень та подарунків.
ГУ ДСНС України у кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)