На Кіровоградщині відбулось профілактичне відпрацювання водойм
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45879_1.jpg)
З метою всебічного інформування громадян щодо небезпек відкритих водойм для любителів риболовлі, рятувальники Кіровоградщини не припиняють проводити відповідну роз’яснювальну роботу.
Так, 12 жовтня фахівці Благовіщенського районного відділу У ДСНС в області прийшли до місцевої водойми, де завжди можна зустріти людей, які сидять з вудкою або влаштували собі пікнік біля води.
Рятувальники пояснили громадянам, що завжди слід остерігатись природних водойм, адже варто зробити один необережний крок, і стихія поглине тебе назавжди. Рибалкам фахівці Служби порятунку порадили вживати заходів безпеки під час риболовлі у човні чи на хистких містках, а відпочивальникам – не робити необачних вчинків, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння та слідкувати за дітьми.
На завершення профілактичного рейду рятувальники роздали усім співрозмовникам застережні листівки.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)