На Кіровоградщині відбулась нарада щодо підготовки до початку нового навчального року
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58040_1.jpg)
Сьогодні, 4 серпня 2022 року під головуванням Ельзи Лещенко, директора департаменту освіти і науки облвійськадміністрації відбулась онлайн-нарада щодо підготовки до початку 2022/2023 навчального року в Кіровоградській області.
У нараді брали участь Володимир Слінченко, начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облвійськадміністрації, представники ГУ ДСНС у Кіровоградській області, керівники відділів освіти територіальних громад, директори закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування та керівники закладів професійної освіти.
Розглянули актуальні питання:
про забезпеченість закладів освіти захисними спорудами;
про форми роботи закладів освіти (очна, дистанційна, змішана);
про забезпечення педагогічними кадрами закладів освіти;
про навчання дітей з числа внутрішньо переміщених осіб;
про підготовку до опалювального сезону 2022/2023 року.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)