На Кіровоградщині у ДТП загинув чоловік
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53813_1.jpg)
13 січня о 09:26 до Служби порятунку надійшло повідомлення про ДТП
що сталась на автошляху Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв, біля с. Мар'ївка Компаніївського району за участю легкового автомобіля “Opel Омега” та мікроавтобуса “Volkswagen T4 Transporter”.
Унаслідок зіткнення автомобілів загинув один громадянин. Потрібна була допомога рятувальників з ліквідації наслідків ДТП.
Рятувальники 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Компаніївка відбуксирували мікроравтобус з кювету на узбіччя автодороги та вилучили тіло загиблого громадянина з салону автівки.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)