На Кіровоградщині триває набір добровольців до лав Гвардії наступу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59486_1.jpg)
До пунктів комплектації продовжують приходити бажаючі служити у «Гвардії наступу».
Військовослужбовець Національної гвардії, старший пункту комплектації у м.Кропивницький Євгеній: «Ми здійснюємо прийом вмотивованих добровольців до 6-ти штурмових підрозділів Національної гвардії - «Спартан», «Рубіж», «Червона калина», «Кара-Даг», «Буревій» та «Азов». Якщо Вам від 18 до 60 років, не маєте проблем із законом та здоров'ям, у наявності військовий документ, –приходьте! Після успішного проходження військово-лікарської комісії, Вас доправлять на кількамісячну військову підготовку, потім – на бойове злагодження до обраних Вами підрозділів.
Ми готові консультувати та приймати заявки щодня з 9.00 до 19.00, без вихідних, за такими адресами:
Голованівськ, вул. Соборна, 44 Б
Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 17
Новоукраїнка, вул. Соборна, 55
Олександрія, просп. Соборний, 59
Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)