На Кіровоградщині суд відхилив усі вимоги позову щодо результатів перерахунку голосів на виборах
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28736_1.jpg)
З 9 до 23 години 15 листопада тривало засідання Добровеличківського районного суду за позовом кандидата на сільського голову Сергія Гладченка (с.Піщаний Брід Добровеличківського району Кіровоградської області) щодо результатів перерахунку бюлетенів. В результаті – усі вимоги позивача було відхилено.
Нагадаємо, після рішення Дніпропетровського адміністративного апеляційного суду, 10 листопада 2015 року в приміщенні Добровеличківської районної виборчої комісії був проведений черговий перерахунок виборчих бюлетенів на виборах сільського голови Піщаного Броду. В результаті перерахунку перемогу отримав кандидат на посаду голови сільської ради, діючий голова Піщанобрідської сільської ради Сергій Мар’янов.
Кандидат на посаду голови сільської ради Сергій Гладченко, який отримав перемогу у 13 голосів по результатам першого підрахунку на виборах 25 жовтня 2015 року, оскаржив рішення Піщанобрідської ТВК про оголошення С. Марянова переможцем на основі перерахунку голосів. Також у позові вимагається визнати переможця виборів на основі протоколів з мокрими печатками ДВК від 25 жовтня.
Попередньо Сергій Мар’янов заявив, що результати виборів на п’ятьох кількох дільницях не дійсні і подав позов до адміністративного суду. Натомість Сергій Гладченко, заявив ОПОРІ, що зі сторони опонента було зафіксовано зловживання адміністративним ресурсом та спроба сфальсифікувати вибори. Після кількох судових засідань і другого перерахунку голосів вночі з 29 на 30 жовтня, який провели самі члени ТВК було прийняте рішення про визнання виборів не дійсними.
Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)