На Кіровоградщині соцпрацівники отримають скутери, велосипеди та планшети
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56934_1.jpg)
У рамках експериментального проєкту Мінсоцполітики з організації соціальної роботи в громадах України, чотири територіальних громади області отримають планшети, велосипеди й скутери аби покращити свою роботу з сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах.
Серед ТГ, які стали учасниками проєкту стали - Глодоська сільська територіальна громада, Добровеличківська селищна територіальна громада, Онуфріївська селищна територіальна громада, Піщанобрідська сільська територіальна громада.
Загалом, до проєкту Мінсоцполітики долучилися 105 громад України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)