На Кіровоградщині рятувальники тричі виїжджали для ліквідації загорань сухостою
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35696_1.jpg)
За минулу добу пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області тричі виїжджали для ліквідації пожеж сухої рослинності.
5 березня о 13:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання сухого очерету на площі 30 м2 на відкритій території біля р. Оситна в смт Олександрівці.
Пожежу ліквідовано силами вогнеборців 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Олександрівки та добровільної пожежної дружини «Олександрівське ДЛГ».
У Кропивницькому рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону двічі виїжджали для ліквідації пожежі сухої трави: о 15:00 у садовому товаристві «Комунальник» загорілось 10 м2 сухостою, та о 15:45 на території дачного товариства «Аграрник» було ліквідовано загорання 100 м2 сухої трави.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)