На Кіровоградщині рятувальники тричі надавали допомогу по розпилюванню аварійних дерев
![](http://fotoinform.net/uploads/news_37830_1.jpg)
За добу, що минула, рятувальники Кіровоградської області тричі виїжджали за викликом для розпилювання та прибирання дерев, які загрожували падінням чи впали та перешкоджали нормальній життєдіяльності громадян.
Так, відповідна робота була здійснена підрозділом 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Долинської (с. Молодіжне), 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Петрове (с. Зелене) та 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Новоархангельська.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)