На Кіровоградщині рятувальники продовжують надавати допомогу водіям на дорогах
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34998_1.jpg)
26 січня о 12:06 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Мар’янівка Бобринецького району потребує допомоги автомобіль «ВАЗ», який відбуксирували на безпечну ділянку автошляху рятувальники 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бобринця.
У той же день о 17:50 у м. Кропивницький на вул. Волкова потрапив на складний відрізок дороги вантажний автомобіль «MAN». Рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницького за допомогою буксирувального троса витягли вантажівку та вона продовжила шлях самостійно.
О 18:25 на автошляху Перемога-Нова Ковалівка в Добровеличківському районі автомобіль «Москвич» потрапив на ускладнену ділянку дороги та не міг самостійно виїхати. Рятувальники 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Добровеличківка відбуксирували легковик на розчищену ділянку дороги
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)