На Кіровоградщині рятувальники надають допомогу по здійсненню дезінфекційних заходів (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51703_1.jpg)
На Кіровоградщині триває комплексна робота, спрямована на протидію поширенню коронавірусної інфекції.
Зокрема за зверненнями, що надходять від місцевих органів влади Кіровоградської області, рятувальники проводять дезінфекційні заходи у населених пунктах у потенційно небезпечних з точки зору можливості розповсюдження інфекції місцях: зупинки громадського транспорту, дитячі та спортивні майданчики, а також дороги, тротуари, приміщення різного призначення і прилеглу територію.
Сьогодні, 27 травня, рятувальників у захисних костюмах із ранцевими пульверизаторами могли бачити жителі с. Нове по вул. Металургів, де проводилась обробка дезрозчином під’їздів, сходових маршів, дверей квартир, а також прилеглої території багатоквартирного житлового будинку.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)