На Кіровоградщині рятувальники двічі залучались на відкачку води
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48365_1.jpg)
4 травня о 19:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на території приватного домоволодіння по вул. Козацькій с. Плоське Знам’янського району потрібна допомога по відкачуванню дощових вод з підвального приміщення
Бійці 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Знам’янка прибувши на місце, за допомогою мотопомпи відкачали воду з підвального приміщення. Аналогічну допомогу було надано рятувальниками по вул. Миру с. Цибулеве Знам’янського району.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)