На Кіровоградщині рятувальники дістали собаку з каналізаційного колодязя
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48413_1.jpg)
9 травня о 10:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у недіючий каналізаційний колодязь, потрапила собака та потрібна допомога по її вилученню.
Подія сталася біля п’ятиповерхового житлового будинку на вул. І. Богуна у м. Новоукраїнка.
Рятувальники 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Новоукраїнка за допомогою пожежної драбини спустилися в колодязь та дістали хвостатого назовні. Внаслідок події собака не постраждала.
Управління ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)