На Кіровоградщині рятувальники 11 разів залучалися до ліквідації наслідків надзвичайних подій
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29475_1.jpg)
За добу з 7 по 8 січня працівники підпорядкованих пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС України в області 11 разів залучалися для ліквідації наслідків надзвичайних подій, що виникли на території Кіровоградщини.
Протягом доби рятувальниками ліквідовано 4 пожежі. 6 разів чергові караули залучалися для буксирування легкових та вантажних автомобілів, які потрапили на ускладнені ділянки доріг через сніг та ожеледь. Крім того, у м.Кіровограді рятувальники надали допомогу по закріпленню опори біл-борду, розташованого по вул. Полтавській.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)