На Кіровоградщині проводять дезінфекційні заходи (Фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52888_1.jpg)
У рамках комплексної роботи, направленої на протидію поширенню коронавірусної інфекції, пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Кіровоградській області від самого початку запровадження карантину продовжують долучатись до проведення протиепідемічних заходів на території області.
Зокрема, одним зі способів запобігання поширенню COVID-19 є проведення дезінфекції.
За зверненнями, що надходять від місцевих органів влади, спеціальним дезінфікуючим розчином, що є безпечним для здоров’я людей і тварин, із ранцевих пульверизаторів, рятувальники у захисних костюмах обробляють місця найбільшого скупчення людей.
Так, 5 жовтня у смт Голованівську рятувальники місцевого підрозділу провели санітарну обробку приватного обійстя по вул. Ціолковського.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)