На Кіровоградщині продовжується модернізація систем оповіщення населення
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59511_1.jpg)
Сьогодні під час засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій актуалізували питання модернізації систем оповіщення населення на Кіровоградщині.
Як повідомив перший заступник голови ОВА Павло Конопко, з метою модернізації існуючої системи оповіщення населення фахівцями обласного управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами у 2022 році було розроблено програму, яка за допомогою певного обладнання дозволяє забезпечити автоматизоване дистанційне керування процесами оповіщення.
Начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Володимир Слінченко додав, що наразі в області працює 185 електросирен, з них 30 може працювати від автономного джерела живлення, проте їхня кількість збільшується.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)